خانه / آشپزی / معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری: مردم خواهان اجرای عدالت هستند

معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری: مردم خواهان اجرای عدالت هستندحجت الاسلام احمد مروی، پنجشنبه شب در یادواره 100شهید حوزه خاتم الانبیا (ص) مهریز افزود: مردم فهیم ، همواره فقر و نداری را تحمل می کنند ولی هیچگاه تبعیض و بی عدالتی را تحمل نخواهند کرد.
وی ادامه داد: مردم مومن و فداکار ایران اسلامی از مسوولان اجرایی، زندگی در سطح متوسط را می خواهند و از اینکه برخی افراد هرچند خیلی اندک بر خلاف ارزش ها و مصالح عمومی کشور کار می کنند، ناراضی هستند.
حجت الاسلام مروی، تصریح کرد: همه کاستی ها در بخش های مختلف را نباید به اسم دشمن نوشت، بلکه برخی مشکلات به مدیریت ها نیز مربوط است که باید بررسی و اصلاح شود.
وی اظهار کرد: تقاضای مردم برای رفع بیکاری، فقر و گرانی، حداقل مطالبه است که متولیان امر باید نه در شعار بلکه در عمل به وظایف قانونی، ملی، انسانی و انقلابی خود عمل کنند.
معاون ارتباطات حوزوی دفتر مقام معظم رهبری یادآور شد: خواسته های مردم بر حق است ، قطعا باید مدیران اجرایی از صدر تا ذیل با همه وجود در موقعیت هایی که هستند خود را خادم دلسوز نظام بدانند.
حجت الاسلام احمد مروی افزود: مردم در 38 سال گذشته نشان داده اند که در خط نورانی نظام و ولایت حرکت می کنند، ولی در مقابل باید مسوولان گوش به فرمان مقام معظم رهبری باشند و وقت خود را وقف رسیدگی به مطالبات بر حق و قانونی این ولی نعمتان خود بکنند.
وی در ادامه با اشاره به فتنه گری های اخیر توسط تعدادی از عوامل استکبار در برخی شهرها تصریح کرد: با هوشیاری مردم ولایتمدار و درایت مقام معظم رهبری نقشه های کفر جهانی در قبال انقلاب اسلامی بی اثر بوده است.
وی تصریح کرد: ملت ایران تمام توطئه های دشمنان داخلی و خارجی را با بصیرت خنثی کردند و بدون شک در ادامه کار هم با همت و هوشیاری و حضور آگاهانه در عرصه های مختلف ، تمام توطئه های دشمنان نقش برآب خواهد شد.
یادواره شهدای حوزه خاتم الانبیا (ص) با حصور امام جمعه ، فرماندار ، مدیران و اقشار مختلف مردم در مسجد جامع ولی عصر (عج) مهریز برگزار شد.
مردم شهرستان مهریز از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون 313 شهید تقدیم نظام کردند.
مرکز شهرستان 50 هزار نفری مهریز در 30 کیلومتری جنوب شهر یزد قرار دارد .
7536/ 2047/ خبرنگار:کاظم سبحان زاده**انتشار: عباسقلی اشکورجیریانتهای پیام /*