خانه / آشپزی / ملت ایران قدرت خود را به رخ جهانیان کشید

ملت ایران قدرت خود را به رخ جهانیان کشیدبه گزارش ایرنا، حجت‌ الاسلام و المسلمین علی شیرازی روز پنجشنبه در مراسم راهپیمایی محکومت نا آرامی های اخیر در اصفهان افزود: ملت ایران روحیه بسیجی دارد و با تمام وجود از انقلاب اسلامی دفاع می کند.
وی افزود: ابرقدرت ‌های دنیا در یک اتاق در بسته نشسته ‌اند و تصور ‌کردند که با اتفاقات اخیر انقلاب اسلامی ایران از بین رفته است.
وی ادامه داد: ملت ایران با حضور گسترده در راهپیمایی اعلام کردند که همانند شهید شاهسنایی پای آرمان‌ های انقلاب و نظام ایستاده‌ اند و اجازه نمی‌دهند به خط انقلاب و ولایت آسیب برسد.
حجت‌ الاسلام شیرازی با تاکید بر اینکه دشمنان از همان روزهای ابتدایی انقلاب با ایجاد جنگ، قائله‌ و آشوب، ترور و تهاجم فرهنگی درصدد ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی بر آمدند، افزود: تلاش دشمنان هرگز به ثمر نرسیده و نخواهد رسید.
وی اضافه کرد: برغم همه کارشکنی ها و تحریم هایی که دشمنان اعمال کرده اند به لطف خدا درخت انقلاب اسلامی ایران روز به روز پر ثمر تر می شود و این نظام الگوی بسیاری از کشورهای دنیا شده است.
نماینده ولی فقیه در سپاه قدس بابیان اینکه مردم ولایتمدار اصفهان همواره مدافع ولایت ‌فقیه بوده و خواهند بود، گفت: دشمن بداند نسل‌ های مختلف انقلاب در دفاع از ارزش ‌های دین و نظام تفاوتی با یکدیگر ندارند و مردم با همان صلابت و قدرتی که در دفاع مقدس در برابر دشمنان نظام ایستادگی کردند مقابل دشمنان خواهند ایستاد.
حجت‌ الاسلام و السملین شیرازی به توطئه آمریکایی‌ ها در فتنه سال ۸۸ اشاره کرد و افزود: به فرموده رهبری در آن سال‌ ها برخی از مسئولان در امتحان الهی مردود شدند اما مردم از این آزمون بزرگ سربلند بیرون آمدند.
وی همچنین خطاب به مسئولان ابراز کرد: ایستادگی مردم در تمام سال‌های پس از انقلاب اسلامی پای آرمان‌های انقلاب باعث حفظ نظام در مقاطع مختلف شده است، مسئولان باید با تمام وجود به چنین مردمی که در راه انقلاب تمام سختی‌ها را تحمل کردند، توجه کنند و با گوش سپردن به فرمان ولایت در رفع مشکلات مردم بکوشند.
نماینده ولی فقیه در نیروی قدس سپاه اضافه کرد: مردم با حضور خود در این راهپیمایی به آمریکا، اسرائیل، انگلیس و عربستان اعلام کردند که اگر بخواهند در مقابل دین، ارزش‌ها و ‌آرمان‌های ملت ایران بایستند آنها را به خاک ذلت می‌ نشانیم.
وی تاکید کرد: ملت ایران همواره در راه دفاع از ولی ‌فقیه استوار ایستاده است.
مردم اصفهان روز پنجشنبه با حضور پر شور خود در راهپیمایی وحدت انگیز، نا آرامی های اخیر در کشور را محکوم کردند.
در این مراسم، پیکر شهید مدافع حریم ولایت، ‘ سجاد شاهسنایی ‘ تشییع شد.
شهید ‘ شاهسنایی ‘ از همرزمان شهید مدافع حرم ‘ محسن حججی ‘ بود که عصر دوشنبه در جریان نا آرامی ها اخیر در شهر کهریزسنگ از توابع شهرستان نجف آباد (در 30 کیلومتری غرب اصفهان) به شهادت رسید.
همچنین مردم شهرستان سمیرم روز پنجشنبه در محکومیت نا آرامی های اخیر راهپیمایی حمایت از آرامش و وحدت برگزار کردند.
7134/ 6022 خبرنگار: محمد کامران – انتشار دهنده : عمادیانتهای پیام /*