خانه / آشپزی / باند اصلی تهیه و توزیع هروئین و شیشه در خراسان رضوی متلاشی شد

باند اصلی تهیه و توزیع هروئین و شیشه در خراسان رضوی متلاشی شدقاضی مهدی خدابخشی شامگاه سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ماموران اداره عملیات ویژه ستاد مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی از دو ماه گذشته برای دستگیری سرشاخه اصلی تهیه و توزیع شیشه و هروئین در این استان تلاش کرده اند.
وی با بیان اینکه باند خانوادگی ‘شمشیری’ هروئین و شیشه استان را تامین می کردند، بیان کرد: عصر امروز پدر خانواده به همراه یکی از پسرانش در ورودی مشهد هنگام انتقال محموله هروئین با یک دستگاه خودروی سواری شناسایی شد.
معاون دادستان عمومی و انقلاب مشهد ادامه داد: زمانیکه پلیس قصد توقیف این خودرو را داشت، متهم به دستور ایست پلیس توجه نکرد و در حین فرار به خودروی پلیس خسارت وارد کرد.
قاضی خدابخشی خاطر نشان کرد: سرانجام با تیراندازی ماموران، خودرو متوقف و 2 متهم دستگیر شدند.
وی اظهار کرد: در ادامه پلیس در بازرسی از باغ این متهمان پسر بزرگ خانواده به همراه همدستش را دستگیر کرد و در بازرسی از منزل آنها در بلوار امامت مشهد نیز مادر خانواده دستگیر شد.
معاون دادستان عمومی و انقلاب مشهد گفت: در مجموع در این عملیات حدود 15 کیلوگرم هروئین به همراه دهها میلیون تومان پول نقد و 2 دستگاه خودروی سواری کشف و توقیف شد.
قاضی خدابخشی با بیان اینکه هر یک از اعضای این باند مخوف و تبهکار قصد متهم کردن دیگری را دارند، افزود: تحقیقات در این خصوص ادامه دارد و خبر تکمیلی پیرامون جرایم این باند پس از تکمیل تحقیقات اعلام می شود.
بیش از 20 تن مواد مخدر از ابتدای امسال تاکنون در خراسان رضوی کشف و ضبط شده است.
خبرنگار:ندا جواهرفر**انتشار دهنده:شاهین فرشاد
7505/507انتهای پیام /*