خانه / آشپزی / ویزای مالتیپل (کثیر الورود)عمان برای تجار ایرانی صادر می‌شود

ویزای مالتیپل (کثیر الورود)عمان برای تجار ایرانی صادر می‌شودبه گزارش ایرنا، سعود بن احمد خالد البروانی روز شنبه در نشست با فعالان اقتصادی کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: برای هر بخش در حوزه سرمایه گذاری اقتصادی کهگیلویه و بویراحمد با کشور عمان یک تفاهم نامه نوشته و امضا خواهد شد.
وی افزود: این تفاهم نامه ها برای فعالان اقتصادی این استان بسیار مهم است.
سفیر عمان در تهران هدف از سفر به یاسوج را بررسی زمینه های سرمایه گذاری کشورش عمان در استان کهگیلویه و بویراحمد و توسعه همکاری‌های مشترک ذکر کرد.
وی تأکید کرد که کشورش آماده سرمایه گذاری و گسترش همکاری های اقتصادی، تجاری و بازرگانی در حوزه های گوناگون در این استان غنی و با ظرفیت های متنوع است.
سفیر عمان در تهران با اشاره به این که استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان قطب گردشگری ایران محسوب می شود، تصریح کرد: وزیر کشور عمان در پایان ماه ژانویه به ایران و یاسوج خواهد آمد و می توانید هر گونه پیشنهاد در زمینه همکاری‌های مشترک بین این استان و کشور عمان در حوزه گردشگری ارائه دهید.
وی بیان کرد: با توجه به وجود مشکلات اسناد بانکی برای تجار ایرانی در سرمایه گذاری مشترک با کشور عمان ،پیرامون این موضوع طی 2 روز آینده رایزنی هایی در مسقط با مرتضی سرمدی سفیر ایران انجام خواهد شد.
سفیر عمان گفت: پادشاه عمان همواره بر تقویت گسترش روابط کشورش با ایران تاکید داشته است.
عمان؛کشوری پادشاهی است در شرق شبه جزیره عربستان، پایتخت آن مسقط از شرق به دریای عرب و از شمال به دریای عمان محدود است از جنوب با یمن و از غرب با عربستان سعودی و امارت متحده عربی همسایه است.
خبرنگار: فهیمه قهرمانی**انتشار دهنده: مسعود علیزاده
9868/1662انتهای پیام /*