خانه / آشپزی / معاون وزیر نفت:ارتقای کیفیت تولیدات داخلی باعث حضور 70 درصدی صنعتگران بومی در پروژه های نفتی می شود

معاون وزیر نفت:ارتقای کیفیت تولیدات داخلی باعث حضور 70 درصدی صنعتگران بومی در پروژه های نفتی می شودبه گزارش ایرنا حبیب الله بیطرف در حاشیه افتتاح نمایشگاه ساخت تجهیزات صنعت نفت خوزستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حمایت از سازندگان و تولید کنندگان داخلی علاوه بر این که ایجاد اشتغال پایدار را به دنبال دارد، ارزش افزوده را به داخل کشور منتقل و بستر مناسب را برای تقویت اقتصاد فراهم می کند.
وی افزود: از صنعتگران داخلی انتظار می رود کیفیت محصولات خود را ارتقا داده و به تداوم استفاده و عمر مفید تجهیزات خود تعهد دهند تا بتوانند پاسخگوی کیفیت قطعات تولیدی خود باشند.
معاون وزیر نفت در امور پژوهش و فناوری بیان کرد: حمایت از تولیدات داخلی به معنای رقم زدن اقتصاد مقاومتی در کشور بوده و این شرایط زمانی محقق می شود که تولید متکی به صنعتگران داخلی و ایرانی باشد.
وی گفت: خوشبختانه اقداماتی برای صدور گواهینامه کیفیت خدمات و محصولات تولیدی در درون کشور انجام شده و این مساله کمک شایانی به سازندگان ایرانی است.
نهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات داخل صنعت نفت خوزستان از 11 تا 14 آبان به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌ های بین المللی اهواز برپاست.
7152/6068/6064
خبرنگار:محمدرضا خبازان ** انتشار:محسن بهاروندانتهای پیام /*