خانه / دسته‌بندی نشده / خطیب جمعه رشت: دولت همچنان مبارزه با ارائه آمار نادرست را ادامه دهد

خطیب جمعه رشت: دولت همچنان مبارزه با ارائه آمار نادرست را ادامه دهدبه گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام غلامرضا شفیع زاده در خطبه های آئین عبادی – سیاسی این هفته نماز جمعه رشت با اشاره به ارائه برخی آمارهای نادرست در زمان دولت های نهم و دهم افزود: اگر با صداقت با مردم برخورد شود، آنان نیز با مسئولان همگام می شوند.
وی از مدیریت جدید گیلان خواست نسبت به موضوع یادشده اهتمام داشته باشد و مسئولان استان را از ارائه آمار نادرست به مردم، برحذر دارد.
وی با اشاره به هفته استاندارد ( 22 تا 28 مهرماه ) ، ضمن انتقاد از وجود خودروهای بی کیفیت و ناامن و همچنین اقلام ضروری فاقد کیفیت در جامعه بیان کرد: متاسفانه استاندارد در کشور دستوری است و هنوز به جایگاه و قاطعیت مطلوب، نرسیده است .
حجت الاسلام شفیع زاده تاکید کرد: متاسفانه موارد یادشده منجر به بی رغبتی مردم نسبت به خرید جنس ایرانی در کشور و استان شده است.
خطیب نماز جمعه رشت ضمن قدردانی از دفاع و حمایت مردم از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مقابل سخنان بی پایه رئیس جمهوری آمریکا مبنی بر تحریم این نهاد افزود: امروز سپاه، هم به ملت ایران و هم ملت های منطقه، عزت و شرف داده است.
حجت الاسلام شفیع زاده با اشاره به سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با نخبگان گفت: جنگ نظامی، در کار نیست اما اقداماتی که استکبار جهانی انجام می دهد، خطراتش از جنگ نظامی هم بیشتر است و همگان می بایست هوشیار بوده و در این راستا برنامه ریزی کنند.
وی با اشاره به در پیش بودن اربعین حسینی اضافه کرد: ماندگاری پیام عاشورا به سبب بهره گیری حضرت زینب (س) و امام سجاد (ع) از قدرت جنگ نرم در کربلا بود و این مدیریت می بایست الگویی برای مسئولان امروز باشد تا تسلیم نشوند و از قدرت جنگ نرم با مدیریت و برنامه ریزی به نفع کشور بهره گیرند.
خبرنگار:مرضیه ضامن ** انتشاردهنده:امیرحسین کبیری
1881/2007انتهای پیام /*