خانه / دسته‌بندی نشده / ادامه بارندگی و وزش باد به نسبت شدید در گیلان تا امشب

ادامه بارندگی و وزش باد به نسبت شدید در گیلان تا امشبمازیار غلامی روز جمعه در گفت وگو با ایرنا بیان کرد: نقشه های هواشناسی نشان دهنده فعالیت توده هوای ناپایدار تا امشب در منطقه است که بر این اساس شرایط برای ابرناکی، مه آلود بودن هوا، بارندگی ، وزش باد(بعضی نقاط شدید) و احتمال رعدو برق مهیاست.
وی ادامه داد: از فردا (شنبه) روند افزایش نسبی دما تا اواسط هفته مورد انتظار می باشد ضمن اینکه طی این مدت گاهی با تقویت فشار سطح زمین و گذر امواج کم دامنه از تراز میانی جو ، افزایش ابر و بارش پراکنده پیش بینی می شود.
سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان آسمان امروز استان را نیمه ابری تا ابری و مه آلود، بارندگی متناوب و وزش باد (بعضی نقاط شدید)، احتمال رعد و برق، اواخر وقت کاهش ناپایداری عنوان و برای فردا نیز آسمان را کمی ابری تا نیمه ابری ، افزایش نسبی دما، بعضی نقاط افزایش ابر و احتمال بارش پراکنده پیش بینی کرد.
غلامی افزود: بیشینه دمای گیلان طی شبانه روز گذشته با 22 درجه مربوط به منجیل و کمینه دما نیز با 9 درجه مربوط به جیرنده ثبت شده است.
سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان بیشینه و کمینه دمای شهر رشت را نیز طی شبانه روز گذشته به ترتیب 18 و 16 درجه سلسیوس ذکر کرد.
خبرنگار:امیرپوراحمد**انتشاردهنده:امیرحسین کبیری
2007 /7294انتهای پیام /*