خانه / دسته‌بندی نشده / وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری در صدر برنامه های دولت است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی: ایجاد اشتغال و کاهش بیکاری در صدر برنامه های دولت استعلی ربیعی که به خراسان رضوی سفر کرده است عصر پنجشنبه در تربت حیدریه طی گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: برای تحقق این مهم چند برنامه در نظر گرفته شده که مهارت افزایی و توسعه منابع انسانی از جمله آنها است.
وی ادامه داد: در این چارچوب توسعه و تجهیز مرکز آموزش فنی و حرفه ای در سطح کشور و نیز آموزش روستاییان به خصوص مرزنشینان در برنامه کاری قرار گرفته زیرا معتقدیم بخش اعظم مشکلات بیکاری را باید در مناطق محروم و روستایی جستجو و برطرف کرد. همچنین در حوزه رفاه روستاییان توسعه و تجهیز مراکز ورزشی نیز بطور جد دنبال می شود.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ‘طرح جامع حمایت’ را با تاکید بر کاهش آسیبهای اجتماعی از دیگر برنامه های این وزارتخانه اعلام و بیان کرد: بر این اساس و در جریان سفر به خراسان رضوی افتتاح یا آغاز عملیات ساختمانی چند مرکز بهزیستی دنبال می شود.
ربیعی عصر پنجشنبه در چارچوب سفری دو روزه به خراسان رضوی علاوه بر شرکت در نشست شورای اداری شهرستانهای تربت حیدریه، زاوه، مه ولات و کاشمر، چند پروژه را افتتاح یا کلنگ زنی می کند.
مرکز شهرستان 225 هزار نفری تربت حیدریه در فاصله 150 کیلومتری جنوب مشهد قرار دارد.
خبرنگاران: میترا عبدالهی و علیرضا حسینی مقدم **انتشار: حسین کریم زاده
6121/1744/1858انتهای پیام /*