خانه / دسته‌بندی نشده / دیوان محاسبات در تبرئه برخی نجومی بگیران تخلفی نداشته است

دیوان محاسبات در تبرئه برخی نجومی بگیران تخلفی نداشته استبه گزارش ایرنا غلامرضا تاجگردون روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: استیضاح فرآیند خاصی دارد و بعید می دانم به این موضوع کشیده شود ، نقطه ‌نظراتی نماینده عضو کمیسیون دارند ولی قالب نظر مجلس نیست و پیشنهاداتی ارائه‌ شده که دستور بررسی داده‌ایم زیرا معتقدیم دیوان محاسبات مراحل را قانونی طی کرده و گزارش را نیز به مجلس و مقامات عالی کشور داده ‌و به نظر بنده تخلفی از دیوان محاسبات در این امور صورت نگرفته است.
وی در خصوص سفر اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به لرستان ادامه داد: مشکلات استان در جلسه امروز مطرح شد و بنا شد چند پروژه مهم استان را اولویت‌بندی کنند تا بتوانیم به‌عنوان اعضای کمیسیون برنامه‌ و بودجه و محاسبات مجلس تا قبل از فصل بودجه که آذرماه سال جاری است این موضوع را پیگیری کنیم.
وی افزود: پنج تا 6 پروژه مهم و زیرساختی استان و کمک به تامین اعتبار آزادسازی قلعه فلک الافلاک و دره خرم‌آباد مطرح شد که امیدواریم بتوانیم در این راستا به استان کمک کنیم.
وی بیان کرد: اطلاعات و نگاه خوبی را مسئولان استان به اعضای کمیسیون بودجه منتقل کردند که این نگاه برای برنامه‌های آتی تأثیر دارد و امیدواریم بتوانیم در راستای تکمیل پروژه‌های استان کمک کنیم.
تاجگردون گفت: بنا شد مطالبی که جمع‌بندی می‌شود قبل از بودجه به دولت ابلاغ کنیم تا کمک شود و اگر دولت کمک نکرد در مجلس موردتوجه قرار می‌دهیم.
3210/6060
خبرنگار: محمد یاراحمدی**انتشاردهنده:محمد علیدوستیانتهای پیام /*