خانه / دسته‌بندی نشده / استقرار جوی پایدار همراه با افزایش نسبی دما در گیلان

استقرار جوی پایدار همراه با افزایش نسبی دما در گیلانمازیار غلامی روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا بیان کرد: نقشه های هواشناسی نشان دهنده تضعیف تدریجی سامانه بارشی در منطقه می باشد که بر این اساس طی بعد از ظهر از سمت غرب استان کاهش ناپایداری و برای اواخر وقت قطع بارش در استان مورد انتظار است.
وی ادامه داد: از فردا (جمعه) تا اواسط هفته آینده استقرار جوی بطور غالب پایدار به همراه روند افزایش نسبی دما پیش بینی می شود.
غلامی آسمان امروز گیلان را ابری و مه آلود، بارندگی و وزش باد (بعضی نقاط احتمالا شدید) ، بتدریج طی بعدازظهر از سمت غرب استان کاهش ناپایداری، اواخر وقت قطع بارش عنوان و برای فردا نیز آسمان را صاف تا قسمتی ابری، افزایش نسبی دما، اواخر وقت افزایش ابر پیش بینی کرد.
وی افزود: بیشینه دمای استان طی شبانه روز گذشته با 19 درجه مربوط به دیلمان و کمینه دما نیز با سه درجه مربوط به جیرنده ثبت شده است.
سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان بیشینه و کمینه دمای شهر رشت را نیز طی شبانه روز گذشته به ترتیب 15 و 12 درجه سلسیوس ذکر کرد.
وی خاطرنشان کرد: بیشترین میزان بارش باران در استان طی شبانه روز گذشته با 148.4 میلیمتر مربوط به بندرانزلی و پس از آن با 130.2 میلیمتر مربوط به رودسر بوده است.
خبرنگار:امیرپوراحمد**انتشاردهنده:امیرحسین کبیری
2007 /7294انتهای پیام /*