خانه / دسته‌بندی نشده / بارندگی و کاهش محسوس دما در گیلان از عصر فردا

بارندگی و کاهش محسوس دما در گیلان از عصر فردامازیار غلامی روز شنبه در گفت وگو با ایرنا بیان کرد: نقشه های هواشناسی نشان دهنده تضعیف موقتی سامانه بارش زا در منطقه است که بر این اساس طی 24 ساعت آینده، کاهش ناپایداری مورد انتظار می باشد.
وی ادامه داد: بتدریج از بعد از ظهر فردا ، سامانه سرد و بارش زا در منطقه تقویت شده و ضمن کاهش محسوس دما، به تناوب بارندگی و وزش باد (بعضی نقاط شدید – خیلی شدید) را تا پایان هفته به همراه خواهد داشت.
سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان آسمان امروز استان را قسمتی ابری تا ابری، بعضی نقاط بارندگی و وزش باد عنوان و برای فردا نیز آسمان را طی صبح تا ظهر قسمتی ابری تا ابری، افزایش نسبی دما، بعضی نقاط بارندگی و وزش باد و طی بعد از ظهر و شب نیمه ابری تا ابری، بارندگی و وزش باد(بعضی نقاط احتمالاً شدید) پیش بینی کرد.
وی افزود: بیشینه دمای استان طی شبانه روز گذشته با 21 درجه مربوط به منجیل و کمینه دما نیز با هفت درجه مربوط به جیرنده ثبت شده است.
غلامی بیشینه و کمینه دمای شهر رشت را نیز طی شبانه روز گذشته به ترتیب 16 و 15 درجه سلسیوس ذکر کرد.
وی بیشترین میزان بارندگی در استان طی شبانه روز گذشته را با 74.2 میلیمتر مربوط به بندرانزلی و پس از آن بندرکیاشهر با 30.1 میلیمتر عنوان کرد.
خبرنگار:امیرپوراحمد**انتشاردهنده:امیرحسین کبیری
2007 /7294انتهای پیام /*