خانه / دسته‌بندی نشده / نشست مجمع عمومی شرکت آذرآب اراک به زودی برگزار می شود

نشست مجمع عمومی شرکت آذرآب اراک به زودی برگزار می شودعلی اکبر کریمی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: با توجه به حوادث که در نشست مجمع عمومی شرکت آذر آب اراک در روز دوشنبه هفته جاری اتفاق افتاد و عملکرد ضعیف مدیریت و مالکان این شرکت به زودی برگزار می شود.
وی ادامه داد: مجمع عمومی شرکت آذر آب اراک با پیگیری نمایندگان مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی برای معرفی مدیران جدید آذرآب توسط بانک کشاورزی به عنوان سهام دار عمده برگزار شد که مدیران فعلی با یک اقدام غیر قانونی آن را به تشنج کشیدند و نماینده سازمان بورس مجبور به ترک این نشست و لغو آن شد.
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی یاد آور شد: برای پیگیری حل مشکلات این شرکت در نشست نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی با وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شده به عنوان نماینده مردم در خانه ملت به صراحت مواضع خود را بر لزوم کوتاه کردن دست این افرادی که به این شرکت لطمه زده اند مطرح کردم.
کریمی خاطر نشان کرد: نمایندگان مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی از مسئولان سازمان بورس و مراجع قضایی استان مرکزی تقاضا دارند همانگونه که در گذشته نیز به دلیل تخلفات مدیران فعلی شرکت آذر آب در صدد برخورد با آنان بودند برخورد قاطع با این افراد برای دفاع از صنعت شهر اراک و جلوگیری از تضعیف حقوق کارگران این شرکت را هرچه سریعتر اعمال کنند.
وی ادامه داد: نیاز است برخی از مدیران استانی که در طول این مدت حامی مدیریت فعلی بودند و با پیگیری خود برای این افراد مهلت گرفتند در مقابل افکار عمومی و کارگران پاسخگو باشند.
شرکت صنایع آذرآب اراک از صنایع پیمانکاری عمده کشور است که در سال 1364 در اراک آغاز به کار کرد.
این شرکت مادر تخصصی در حوزه طراحی، ساخت و نصب انواع بویلرهای نیروگاهی و صنعتی ،مخازن تحت فشار، مبدل های حرارتی و تجهیزات نفت، گاز، پتروشیمی، فولاد، صنایع قند، شکر و سیمان فعالیت دارد.
1955/3017/خبرنگار:مهدی عظیمی*انتشاردهنده: علی شریفیانتهای پیام /*