خانه / دسته‌بندی نشده / مقام مسئول:تاکنون 24 هزارنفر از حجاج ایرانی وارد کشور شده اند

مقام مسئول:تاکنون 24 هزارنفر از حجاج ایرانی وارد کشور شده اند«سیدمحمود رضوی» عصرامروز(دوشنبه) در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا افزود: از این 24 هزار حاجی ایرانی 6300 نفر با شرکت هواپیمایی سعودی و مابقی با ایران ایر وارد کشور شدند.
وی با بیان اینکه برای بازگشت حجاج ایرانی تاکنون 9 فرودگاه کشور در این زمینه فعال بوده است، گفت: تاکنون حجاج ایرانی از طریق فرودگاه های امام ، مشهد، تبریز، اردبیل، بندرعباس، رشت، کرمان، اصفهان و همدان وارد کشور شدند.
مسئول عملیات حج شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران یادآورشد: عملیات بازگشت حجاج ایرانی از 14 شهریورماه آغاز شده و تا هفته اول مهرماه ادامه خواهد داشت.
وی گفت: تاکنون هواپیمایی سعودی پروازهای خود را به فرودگاه تبریز به پایان رسانده و پروازهای این شرکت به فرودگاه مشهد ادامه دارد و پروازهای سعودی از جده به اهواز از 25 شهریور ماه آغاز و اول مهر به پایان می رسد.
به گزارش ایرنا، در مجموع بیش از 86 هزار زائر ایرانی برای انجام اعمال حج تمتع از 20 فرودگاه کشور عازم سرزمین وحی شدند و هم اکنون عملیات بازگشت حجاج از مدینه منوره و مکه مکرمه به کشور ادامه دارد.
برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه شوید:
IRNAeco@
https://t.me/irnaeco
اقتصام**1108**1561** خبرنگار: ایرج منصوری**انتشار:مژگان تواناانتهای پیام /*