خانه / دسته‌بندی نشده / مقام مسئول:تاکنون ۲۴ هزارنفر از حجاج ایرانی وارد کشور شده اند

مقام مسئول:تاکنون ۲۴ هزارنفر از حجاج ایرانی وارد کشور شده اند«سیدمحمود رضوی» عصرامروز(دوشنبه) در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا افزود: از این ۲۴ هزار حاجی ایرانی ۶۳۰۰ نفر با شرکت هواپیمایی سعودی و مابقی با ایران ایر وارد کشور شدند.
وی با بیان اینکه برای بازگشت حجاج ایرانی تاکنون ۹ فرودگاه کشور در این زمینه فعال بوده است، گفت: تاکنون حجاج ایرانی از طریق فرودگاه های امام ، مشهد، تبریز، اردبیل، بندرعباس، رشت، کرمان، اصفهان و همدان وارد کشور شدند.
مسئول عملیات حج شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران یادآورشد: عملیات بازگشت حجاج ایرانی از ۱۴ شهریورماه آغاز شده و تا هفته اول مهرماه ادامه خواهد داشت.
وی گفت: تاکنون هواپیمایی سعودی پروازهای خود را به فرودگاه تبریز به پایان رسانده و پروازهای این شرکت به فرودگاه مشهد ادامه دارد و پروازهای سعودی از جده به اهواز از ۲۵ شهریور ماه آغاز و اول مهر به پایان می رسد.
به گزارش ایرنا، در مجموع بیش از ۸۶ هزار زائر ایرانی برای انجام اعمال حج تمتع از ۲۰ فرودگاه کشور عازم سرزمین وحی شدند و هم اکنون عملیات بازگشت حجاج از مدینه منوره و مکه مکرمه به کشور ادامه دارد.
برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه شوید:
IRNAeco@
https://t.me/irnaeco
اقتصام**۱۱۰۸**۱۵۶۱** خبرنگار: ایرج منصوری**انتشار:مژگان تواناانتهای پیام /*