خانه / دسته‌بندی نشده / بهره برداری از 900 هزار واحد مسکن مهر در دولت یازدهم

بهره برداری از 900 هزار واحد مسکن مهر در دولت یازدهمبه گزارش ایرنا، احمد اصغری مهرآبادی روز شنبه در آئین بهره برداری از یک هزار و 120 واحد مسکن مهر در شهرکرد تاکید کرد: این در حالی است که در دولت های قبل تنها 630 هزار واحد مسکن مهر به متقاضیان تحویل شده بود.
وی تقاضای مسکن در کشور را سالانه 900 هزار واحد مسکن دانست و افزود: سالانه باید یکهزار واحد مسکونی جدید برای تامین تقاضای بازار مسکن این استان ایجاد شود.
اصغری مهرآبادی به برگزاری جشن اختتامیه مسکن مهر چهارمحال و بختیاری تا پایان مهر امسال اشاره و تصریح کرد: این استان پس از زنجان و یزد سومین استانی است که پایان طرح مسکن مهر را جشن می گیرد.
وی یادآور شد: عملیات زیربنایی و روبنایی بیشتر محلات مسکن مهر کشور شامل مساجد، مدارس، مراکز بهداشتی و کلانتری به پایان رسیده است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری نیز گفت: در این استان 22 هزار و 500 واحد مسکن مهر احداث شده که از این تعداد 8 هزار واحد در دولت های قبل و 14 هزار واحد در دولت تدبیر و امید بهره برداری شد.
وی افزود: 500 واحد باقیمانده مسکن مهر چهارمحال و بختیاری تا پایان مهر امسال تکمیل و به متقاضیان تحویل می شود.
مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری نیز گفت: بهره برداری از یکهزار و 120 واحد مسکن مهر در استان با آغاز به کار دولت انجام شد.
قاسم قاسمی تاکید کرد: از این تعداد یکهزار و 96 واحد در شهرک منظریه شهرکرد، سه واحد در فرخشهر، یک واحد در فارسان و 20 واحد احداثی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری در شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت به بهره برداری رسید.
خبرنگار: وحید رئیسی دهکردی**انتشار:جهانبخش صفری
/2097/7362/6021انتهای پیام /*