خانه / دسته‌بندی نشده / مدیران باید برنامه ریزی و کمترین امکانات بهترین خدمات را ارائه دهند

مدیران باید برنامه ریزی و کمترین امکانات بهترین خدمات را ارائه دهندسید بیوک موسوی شامگاه چهارشنبه در حاشیه بهره برداری از طرح های عمرانی شهرستان طارم در جمع مردم این شهرستان افزود: از مهمترین وظیفه ای که همه دولت‌ها برعهده دارند انتخاب مدیرانی کارآمد، دلسوز و لایق برای خدمت گذاری به مردم است.
وی خاطرنشان کرد: البته این مساله در همه دولت های نظام جمهوری اسلامی ایران انجام شده است.
موسوی اظهارکرد: بعضی از مدیران باید برخی نکات اصلی را پیدا کنند و به آن پردازند چرا که پرداختن به مسائل مهم و اصلی مسئله ای مهم بشمار می‌رود.
وی ادامه داد: اگر قرار است امکاناتی برای مردم مناطق شهرنشین فراهم شود باید این امکانات برای مناطق روستایی نیز فراهم شود.
موسوی به طرح نظام سلامت در دولت یازدهم اشاره کرد و افزود: همه وزرای بهداشت و درمان دولت های گذشته نیز مشتاق ارائه این خدمات بودند اما راهکار آن را پیدا نکردند و خدمات را به گونه ای دیگر ارائه دادند که باید برنامه ریزی مناسبی داشت.
وی با بیان اینکه نسبت به مسائل مهم کمتر پرداخته ایم، خاطرنشان کرد: هر آنچه یک مدیر زحمت می کشد به منظور ارائه خدمات برای مردم است.
معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان گفت: در وضعیت مالی دولت یازدهم همراه خشکسالی درآمدهای نفتی شرایط مدیریتی دولت قابل ستایش است.
موسوی با تاکید بر اینکه دولت وظیفه خود را انجام داده و منتی برای مردم ندارد.

** گاز رسانی در طارم از 10 به 70 درصد رشد یافته است
فرماندار شهرستان طارم نیر در ادامه گفت: قبل از دولت یازدهم فقط 10 درصد از مردم این شرایط از نعمت گاز بهره مند بودند که در حال حاضر این رقم به 70 درصد رشد رسیده است.
علی باقری اظهارکرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی و سرمایه گذاری دولت در این شهرستان تحولات اساسی در وضعیت اقتصادی و معیشتی انجام شده است.
وی تاکیدکرد: به طوری که میزان تولید محصولات باغی و زراعی شهرستان طارم 450 هزار تن در سال است و سطح باغات افزایش قابل توجهی یافته است.
به گزارش ایرنا، در هفتمین روز از هفته دولت پنج طرح عمرانی در سطح شهرها و روستاهای شهرستان طارم با حضور معاون سیاسی امنیتی استان زنجان، مسئولان استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.
7325/8068
خبرنگار: حدیث ابوالحسنی** انتشاردهنده: اسماعیل جهانبخشانتهای پیام /*