خانه / دسته‌بندی نشده / افتتاح 2 طرح عمرانی با حضور معاون اقتصادی رئیس جمهوری در دانشگاه زابل

افتتاح 2 طرح عمرانی با حضور معاون اقتصادی رئیس جمهوری در دانشگاه زابلرئیس دانشگاه زابل در حاشیه مراسم افتتاح این طرحها به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مرکز همایش های بین المللی آیت الله هاشمی رفسنجانی با 2 هزار و 500 متر مربع زیربنا و اعتباری افزون بر 40 میلیارد ریال با حضور معاون اقتصادی رئیس جمهوری افتتاح شد.
دکتر موسی بهلولی افزود: ساخت این مرکز از سال 89 از محل اعتبارات اختصاصی و صرفه جویی در بودجه جاری دانشگاه زابل آغاز شده است.
وی بیان کرد: همچنین دانشکده فنی و مهندسی شهید حسابی مقدم که از سال 87 ساخت آن آغاز شده بود با 6هزار و200 متر مربع زیربنا و افزون بر 85 میلیارد ریال اعتبار امروز با حضور دکتر نهاوندیان بهره برداری شد.
وی تصریح کرد: با کمک های دولت تدبیر و امید به دانشگاه زابل ساخت 45 هزار متر مربع از فضاهای این ‌دانشگاه تکمیل و در اختیار دانشجویان قرار گرفت.
رئیس دانشگاه زابل گفت: افزون بر 10 هزار متر مربع از 55 هزار متر مربع در حال ساخت این دانشگاه امروز با حضور دکتر نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهوری به بهره برداری رسید.
به گزارش ایرنا معاون اقتصادی رئیس جمهوری و هیات همراه امروز/پنجشنبه/ در بدو ورود به زابل در فرودگاه این شهرستان مورد استقبال معاونان سیاسی اجتماعی و امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان، فرمانداران مناطق پنجگانه سیستان و شماری از مدیران دستگاه های اجرایی قرار گرفتند.
افتتاح بازدید از پروژه آبیاری طرح 46 هزار هکتاری دشت سیستان از دیگر برنامه های محمد نهاوندیان در سفر به منطقه سیستان است.
افتتاح کارخانه پلیمر پاکت (پاکت سیمان) در زاهدان و ناوگان حمل و نقل کارخانه سیمان سیستان، شرکت در نشست راهبردی اقتصاد مقاومتی سیستان و بلوچستان و حضور در برنامه مردم و مسئولان شبکه استانی هامون از مهمترین برنامه های سفر یک روزه معاون اقتصادی رئیس جمهوری به زاهدان است.
به گزارش ایرنا سیستان با پنج شهرستان زابل، هیرمند، زهک، هامون و نیمروز در شمال زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان و در همسایگی ولایت نیمروز افغانستان واقع شده است.
7317**3213**6081 خبرنگار: حامد غلامی**انتشاردهنده: حیدر سرایانیانتهای پیام /*