خانه / اخبار اجتماعی / دستگیری فروشنده موادمخدر در رشت و پلمپ واحدهای صنفی متخلف در رودسر

دستگیری فروشنده موادمخدر در رشت و پلمپ واحدهای صنفی متخلف در رودسربه گزارش عصر چهارشنبه واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان به ایرنا، فرمانده انتظامی رشت از کشف بیش از یک کیلوگرم مواد مخدر و دستگیری فروشنده مواد در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ رحیم شعبانی ادامه داد: در پی دریافت گزارش مردمی مبنی بر نگهداری و توزیع مواد مخدر در منزل شخصی در شهرستان رشت، ماموران پس از اطلاع از صحت موضوع، اقدام به بازرسی از این منزل کردند.
وی تصریح کرد: در بازرسی از این منزل مسکونی، یک کیلو و 776 گرم مواد مخدر از نوع تریاک، یک دستگاه ترازوی دیجیتال و 2 حقه وافور کشف و ضبط و متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شد.

** پلمپ 57 واحد صنفی متخلف در رودسر
فرمانده نیروی انتظامی رودسر نیز از پلمپ 57 واحد صنفی متخلف از ابتدای سال جاری در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ رمضانعلی پورقاسم گفت: ماموران نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومیرودسر با راه اندازی گشت های کنترلی نظارتی در قالب طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، نظارت بر واحدهای صنفی شهرستان را در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: ماموران نظارت بر اماکن از ابتدای سال جاری، از 735 واحد صنفی به طور محسوس و نامحسوس بازدید و 57 واحد صنفی متخلف را به علت نداشتن پروانه کسب و عدم رعایت ضوابط نیروی انتظامی پلمپ کردند.
به گفته سرهنگ رمضانعلی پورقاسم، متخلفان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند.
شهرستان رودسر در 75 کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.
7294/2007انتهای پیام /*